Tyršova198
345 43 Koloveč
Po - Pá 7.00 - 15.00
So - Ne ZAVŘENO

FLEXIWOOD – nový inovativní produkt v naší nabídce

  • Autor příspěvku: Správce
  • Kategorie: Flexiwood

Připravujeme pro Vás nový vysoce dekorativní produkt vhodný do interiérů vašeho bytu, kanceláře, restaurace či jiných prostor.

FLEXIWOOD je jednostranně nebo popřípadě oboustranně frézovaná deska z materiálů: MDF, bio-deska (třívrstvá dřevěná deska) nebo multiplex (vrstvená překližka).

Díky patentovanému speciálnímu procesu frézování na našich CNC zařízeních je dosaženo různého stupně ohebnosti těchto materiálů. Nejvýznamnější vlastností těchto desek je jejich schopnost absorpce (pohlcování) zvuku.

Vzhledem k technologii frézování jsou povrchy materiálů velmi dekorativní. Na přání klienta, lze na některé typy flexi-woodu zajistit vysoce dekorativní tématický potisk (např. motiv krajiny), který může ještě více zvýšit estetičnost Vašeho interiéru.

Dále pro Vás chceme v letošním roce 2018 z těchto materiálů začít vyrábět i drobné interiérové dekorativní doplňky (lustry, stropní podhledy apod.).

O připravovaných doplňcích Vás budeme včas informovat. V našich kontaktech zase budete mít možnost se informovat o místech, kde si můžete naše výrobky objednat (popř. zakoupit) u našich smluvních regionálních prodejců a popřípadě spolupracujících vzorkových designových studiích.

Autor: Správce

Napsat komentář